Matīss Karro - Sportland photo project

Advertising photoshoot for Sportland magazine together with nine times Latvian motocross champion Matīss Karro.

Used Fomei studio lightning system for this photoshoot together with hypersync transmitters. "GAISMA" - Analog Photo Laboratory NR.1

       Aizvadīta pirmā GAISMA analogā foto darbnīca un gribētāju ir tieši tik daudz, lai ilgi nevilcinātos un taisītu nākošo. Atskatoties uz iepriekšējo atklāšanas pasākuma jāteic, ka tik priecīgus cilvēkus ar fočukiem rokās vienkopus būs grūti sastapt kādā citā pasākumā.

       Dienas pirmo daļu pavadījām vizinoties ar ričukiem un satigājot kājām pa Rīgas takām. Kā nu kurš kurais. Cits ar savu fočuku, sits ar mūsu iedoto, bet aparāts katram bija kaklā aun dažiem pat divi. Katrs izblieza pa kādai filmiņai un pēc nelielām pusdienām devāmies uz darbnīcas DARVA telpām, kur arī pavadījām lielisku vakaru līdz pat vēlai naktij attīstot filmiņas un drukājot bildes.  Stundas skrēja ātri un fotopapīrs arī. Drīz vien uz knaģīšiem jau nebija vietas kur žāvēt bildes, bet pie tā neapstājāmies un visu procesu ievilkām līdz kādiem vieniem naktī. Atmosfēra, kā jau solīts, bija totāli neakadēmiska un, lai man piedod visi učuki bet tā ir patīkamāk un brīvāk.  

Visi tie, kas šoreiz netika ierobežoto vietu dēļ lai neskiumst, jo šādi pasākumi tiks rīkoti vēl un visai drīz. Nedaudz pamainīsim konceptu, bet globāli viss paliks kā ir, tikvien tas, ka dosim fočukus jau laicīgāk iepriekš, lai varētu nepiespiestā gaisotnē izbildēt filmiņas, ko attīstīt. 

Nākošā pasākuma datumi drīz tiks izziņoti.

Nepalaid garām iespēju attīstīt un uztaisīt pašam savu īstu bildi.

Priekā

 

 

"GAISMA" - TEST 0.

Pavisam neliels foto atskats uz to kā mums gāja pirmajā GAISMAs analogajā darbnīcā

Atcerējāmies ķīmijas pamatus, fizikas likumus, uzzinājām šo to par melnbalto fotogrāfiju un filmiņu attīstīšanas procesu kā arī bilžu gaismošanu. Pasākuma laikā un pēc katram dalībniekam bija neviltots un bērnišķīgs prieks par paveikto. Likās ka piedzīvojām ko maģisku un patiesi taustāmu. Mēs taču taisījām bildes paši un ar rokām pa īstam.

PHOTO: Andris Dreiškens un Artūrs Pavlovs

Gaisma - Analogā Foto Darbnīca

Brīdī, kad digitālā pasaule gūst virsroku pār veselo saprātu, tiek rīkots kaut kas tik ļoti taustāms un īsts kā filmiņu attīstīšanas un bilžu izgatavošanas darbnīca. Pasākums paredzēts, lai ikviens varētu iepazīties ar analogās bildēšanas pamatprincipiem, iemācīties pašam attīstīt filmiņu un izbaudīt to maģisko brīdi sarkanās gaismas telpā, kad uz papīra parādās attēls acu priekšā vannītēs pilnās ar ķīmiju. Sajūtas kā māksliniekam un ķīmiķim vienā personā garantētas.
Katram pasākuma dalībniekam tiks iedalīts fotoaparāts, melnbaltā filmiņa un tiks izstāstīts kā bildēt ar analogo fotoaparātu. 
               Dienas pirmā daļa sastāv no bildēšanas un filmiņu attīstīšanas. Kopā vai katrs atsevišķi, braukājot ar velosipēdiem vai staigājot kājām, izbildēsim filmiņu un dosimies uz Darvas telpām attīstīt to. 
Otrajā daļā iesim iekšā sarkanajā telpā, kur ar fotopalielinātāja palīdzību gaismosim bildes un ar ķīmijas palīdzību vannītēs taisīsim īstas bildes. 
Pasākums noritēs ļoti nepiespiestā, relaksētā un neakadēmiskā gaisotnē. 
Tev nav jābūt ar pieredzi fotogrāfēšanā, lai forši pavadītu dienu. Mēs dalīsimies ar visu ko zinām un mākam par un ap fotogrāfēšanu. 


Dalībnieku skaits šoreiz ir ļoti ierobežots un pirmajā GAISMA foto darbnīcā ir tikai 6 vietas. Tapēc nenoguli un piesakies jau tagad. 

Foto darbnīcas cena vienai personai 50 EUR.
Pasākumam jāatvēl vesela diena aptuveni no 10.00 līdz 22.00

Dabrnīcu vadīs:
Pavlovs un Herbe

Pieteikumu ar nosaukumu "GAISMA" sūti uz arturs.pavlovs@gmail.com

Red Bull Threestyle Latvia 2015 Finals

Red Bull Thre3style pits the world's best DJs in a competition that values technical skill as much as the ability to thrill a dancefloor. Competitors are judged on the dual platforms of technical ability and crowd reaction, and are given just 15 minutes each to prove that they're the best in the room. Judges work to a strict criteria that also marks DJs on their originality in song choices, confidence performing and mixing prowess.
 
Thre3style's roots lie in Canada, but the idea behind the competition is global: get people dancing, keep the party vibes coming and up your game until you're the DJ that brings the perfect set.

 

Each DJ has to play a minimum of 3 genres. In the spirit of Geoffrey Sumner - "This is supposed to be a journey into sound. A journey which along the way will bring us new value, new color, new dimenson." We are sure you get the drift. Every competitor gets one 15 minute performance with the goal to impress the judges and excite the crowed. No matter what level of the competition you are participating in, the judges of your Thre3style performance will be using these criteria:

•Text from http://www.redbullthre3style.com/

Congrats my man Dj Aspirins on winning this battle and going to Tokyo

Check video of the evet HERE

Latvian Snowboarders Championship

Couple of my favourite pics from annual Latvian Snowboarders Championship.

      This event is an alternative to the Latvian Championship that is organised by the blood sucking federation of skiing and is widely not supported by snowboarders. So this alternative event is made by snowboarders for snowboarders as it should be gathering the best of the best snowboarders from Latvia.

      Keep up the good work and Long Live Snowboarding. Big Shout out goes to Milzkalns for support as well as 8Moon, Brāļi Ābeles and Jānis Zāle and all the others who made this awesome event happen.   

      See you next season