"GAISMA" - Analog Photo Laboratory NR.1

       Aizvadīta pirmā GAISMA analogā foto darbnīca un gribētāju ir tieši tik daudz, lai ilgi nevilcinātos un taisītu nākošo. Atskatoties uz iepriekšējo atklāšanas pasākuma jāteic, ka tik priecīgus cilvēkus ar fočukiem rokās vienkopus būs grūti sastapt kādā citā pasākumā.

       Dienas pirmo daļu pavadījām vizinoties ar ričukiem un satigājot kājām pa Rīgas takām. Kā nu kurš kurais. Cits ar savu fočuku, sits ar mūsu iedoto, bet aparāts katram bija kaklā aun dažiem pat divi. Katrs izblieza pa kādai filmiņai un pēc nelielām pusdienām devāmies uz darbnīcas DARVA telpām, kur arī pavadījām lielisku vakaru līdz pat vēlai naktij attīstot filmiņas un drukājot bildes.  Stundas skrēja ātri un fotopapīrs arī. Drīz vien uz knaģīšiem jau nebija vietas kur žāvēt bildes, bet pie tā neapstājāmies un visu procesu ievilkām līdz kādiem vieniem naktī. Atmosfēra, kā jau solīts, bija totāli neakadēmiska un, lai man piedod visi učuki bet tā ir patīkamāk un brīvāk.  

Visi tie, kas šoreiz netika ierobežoto vietu dēļ lai neskiumst, jo šādi pasākumi tiks rīkoti vēl un visai drīz. Nedaudz pamainīsim konceptu, bet globāli viss paliks kā ir, tikvien tas, ka dosim fočukus jau laicīgāk iepriekš, lai varētu nepiespiestā gaisotnē izbildēt filmiņas, ko attīstīt. 

Nākošā pasākuma datumi drīz tiks izziņoti.

Nepalaid garām iespēju attīstīt un uztaisīt pašam savu īstu bildi.

Priekā