Gaisma - Analogā Foto Darbnīca

Brīdī, kad digitālā pasaule gūst virsroku pār veselo saprātu, tiek rīkots kaut kas tik ļoti taustāms un īsts kā filmiņu attīstīšanas un bilžu izgatavošanas darbnīca. Pasākums paredzēts, lai ikviens varētu iepazīties ar analogās bildēšanas pamatprincipiem, iemācīties pašam attīstīt filmiņu un izbaudīt to maģisko brīdi sarkanās gaismas telpā, kad uz papīra parādās attēls acu priekšā vannītēs pilnās ar ķīmiju. Sajūtas kā māksliniekam un ķīmiķim vienā personā garantētas.
Katram pasākuma dalībniekam tiks iedalīts fotoaparāts, melnbaltā filmiņa un tiks izstāstīts kā bildēt ar analogo fotoaparātu. 
               Dienas pirmā daļa sastāv no bildēšanas un filmiņu attīstīšanas. Kopā vai katrs atsevišķi, braukājot ar velosipēdiem vai staigājot kājām, izbildēsim filmiņu un dosimies uz Darvas telpām attīstīt to. 
Otrajā daļā iesim iekšā sarkanajā telpā, kur ar fotopalielinātāja palīdzību gaismosim bildes un ar ķīmijas palīdzību vannītēs taisīsim īstas bildes. 
Pasākums noritēs ļoti nepiespiestā, relaksētā un neakadēmiskā gaisotnē. 
Tev nav jābūt ar pieredzi fotogrāfēšanā, lai forši pavadītu dienu. Mēs dalīsimies ar visu ko zinām un mākam par un ap fotogrāfēšanu. 


Dalībnieku skaits šoreiz ir ļoti ierobežots un pirmajā GAISMA foto darbnīcā ir tikai 6 vietas. Tapēc nenoguli un piesakies jau tagad. 

Foto darbnīcas cena vienai personai 50 EUR.
Pasākumam jāatvēl vesela diena aptuveni no 10.00 līdz 22.00

Dabrnīcu vadīs:
Pavlovs un Herbe

Pieteikumu ar nosaukumu "GAISMA" sūti uz arturs.pavlovs@gmail.com